Tisk

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Stupňovitá podlaha využívaná pri konštrukciách kina, divadelných či prednáškových sál alebo posluchární. Tento systém je prefabrikovaný a môže byť dodaný vrátane samotného sedenia.
Podlaha je tvorená oceľovými C profilmi, ktoré sú ukladané na hlavice podlahových stĺpikov a spájané do tvaru stupňov. Stĺpiky sú v určitých miestach kotvené k podlahe špeciálnymi tiahlami tak, že konštrukcia odoláva vodorovným silám vznikajúcim pohybom väčšieho počtu ľudí. Celá konštrukcia sa vyznačuje výnimočnou stabilitou a únosnosťou, čo je pri tomto type podláh žiadúce.

Stupňovitá podlaha FLOOR and more® arena

Výšková úroveň stupňov sa vykonáva podľa požiadavky projektu a je ju možné vytvoriť od 60 mm do 2200 mm od základnej stropnej alebo podlahovej konštrukcie. Tvary stupňov môžu byť priame alebo lichobežníkové, kruhové alebo eliptické. Rýchla inštalácia zlacňuje celú výstavbu.
Kalciumsufátové dosky sú klasifikované ako nehorľavé a spĺňajú tiež statické požiadavky pri využití vo verejných budovách.


Základná charakteristika konštrukcie

Základná charakteristika konštrukcie:

  • Materiál dosiek: kalciumsulfát
  • Štandardný rozmer dosiek: 600 × 600 mm
  • Štandardná hrúbka dosiek: 24 mm - 44,5 mm (možno aj atypické hrúbky)
  • Výška stupňov: 60 mm - 2200 mm
  • Horná strana dosky: holá doska, alebo ľubovoľná nalepená krytina (antistatické PVC, linoleum, keramická dlažba, drevo, kaučuk).
  • Spodná strana dosky: holá doska
  • Bočná hrana dosky: systém pero-drážky zaručujúci vysokú tesnosť a presnosť spojov a zvyšujúce celkovú únosnosť podlahy


Referencie

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Lindner Extranet

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení. Pro registraci klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<