Tisk

Lindner Group

Lindner Group celosvetovo realizuje projekty v oblasti výstavby interiéru, izolačnej techniky a fasádnych systémov. Spoločnosť Lindner má za sebou viac ako 45 rokov skúseností s vývojom a implementáciou individuálnych a vysoko kvalitných projektových riešení. Vďaka širokým výrobným možnostiam dosahuje Lindner dokonalé spojenie medzi dizajnom a funkciou. Súčasne poskytuje maximálnu flexibilitu pre Vaše individuálne nároky.

Výrobný obrat firmy predstavoval v roku 2009 715 mil Euro. S viac ako 5.000 zamestnancami pôsobí Lindner so svojimi dcérskymi spoločnosťami vo viac ako 20 krajinách. Hlavné sídlo firmy je v Nemecku, v mestečku Arnstorf sa rozkladá hlavný výrobný závod a vedenie celej firmy. Výroba kalciumsufátových a sadrovláknitých dosiek prebieha potom v nemeckom Dettelbach, a napr. v českom Ostrove sa vyrábajú dvere a stenové systémy.

Od začatia prevádzky skupiny v roku 1965 si Lindner drží svoje hlavné zásady ponúknuť zákazníkovi komplexné riešenie - "Všetko z jednej ruky". Lindner disponuje uceleným výrobným programom a predstavuje najkomplexnejšiu ponuku služieb na trhu, ktoré spĺňajú všetky požiadavky a potreby v riešení interiérových a fasádnych systémov. | viac informácií

Ochrana životního prostředí

Ochrana životného prostredia

Vo všetkých výrobných procesoch kladie Lindner maximálny dôraz na ochranu životného prostredia. Lindner používa iba ekologicky testované a schválené materiály a jedným z cieľov je tiež zabezpečiť vždy najväčšiu možnú redukciu emisií a spotreby energií. | viac informácií

Kontrola kvality

Výroba jednotlivých prvkov systému je pod neustálym dohľadom. Lindner zabezpečuje kontrolné merania viac ako 100 vlastností vyrábaných súčastí - únosnosť, priehyb, požiarna odolnosť, rozmery komponentov, kvalita lepidiel, hrúbka pozinkovej vrstvy a mnohé ďalšie. Kontrola kvality je dôležitá spätná väzba výrobného programu spoločnosti. Produkty sú testované v prísnych laboratórnych podmienkach. Vzorky jednotlivých zákaziek sú pre dosiahnutie potrebných výsledkov testované aj s niekoľkoročným odstupom. Potrebné technické vlastnosti sú samozrejme skúšané nielen podľa nemeckých noriem (DIN, RAL), ale samozrejme podľa európskych noriem (STN EN).


Referencie

Celosvětově činná společnost Lindner Group disponuje velkým množstvím vynikajících referencí.

Lindner Extranet

Technická podpora Linder – katalogy, technické listy, detaily aj. ke stažení. Pro registraci klikněte zde.


Rychlá navigace

rychlá navigace

Jaká podlaha je ta pravá?
Ztrácím se v technických pojmech! >>rychlá navigace<<